Skosztuj

Bistro

Spraw, by Twoja wizyta w Hotelu Marta nabrała wyjątkowego smaku. Odwiedź Gazowa 2 Bistro, klimatyczne miejsce, w którym mamy sprawdzony przepis na dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia.

Gazowa 2 Bistro to mieszczący się w tym samym budynku, co hotel, lokal oferujący znakomitą kuchnię. Nasze menu jest złożone przede wszystkim z klasycznych kulinarnych pozycji, przyrządzonych i podanych w nowoczesny sposób. To właśnie na styku nowoczesności i tradycji powstają pyszne potrawy przygotowywane z sezonowych, świeżych, specjalnie wyselekcjonowanych przez Szefa kuchni składników. Każda z nich jest tworzona po to, by odwiedzający Bistro Gość mógł nie tylko zaspokoić apetyt, ale również nasycić niezwykłymi doznaniami swoje wszystkie zmysły.

Zadzwoń! 
796 97 89 58

Nasze

Alkohole

Browar

Stawiamy na wyjątkowość. Dlatego poza znakomitą kuchnią, znajdą u nas coś dla siebie również miłośnicy rzemieślniczych alkoholi. Współpracujemy z browarami, które tworzą piwa cechujące się unikatowym smakiem, będącym wynikiem starannego procesu produkcji i dobrania odpowiednich komponentów.

Mocniejsze trunki

Gazowa 2 Bistro to także szeroka karta win, stworzona przez osoby, dla których bukiety, smaki i pochodzenie tych trunków nie mają żadnych tajemnic.

Zobacz

Galeria zdjęć